Tweede Hambaken 158 5231 RS Den Bosch

€ 166.500 k.k.

Omschrijving

UNIEKE KANS: Er zijn in totaal 21 garageboxen beschikbaar (Tweede Hambaken en Vierde Hambaken).
Getoonde prijs is de prijs voor een rij van ZES garageboxen.
Garageboxen te koop in Den Bosch is een unicum. De vraag is bijzonder hoog en het aanbod zéér minimaal.
Dit is jouw kans om één of zelfs meer garageboxen aan te kopen in het prachtige Den Bosch!

Midden in een woonwijk met veel sociale controle en parkeergelegenheid situeren zich hier een aantal rijtjes garageboxen.
Zowel in de Tweede Hambaken als de Vierde Hambaken hebben we een flink aantal garageboxen beschikbaar.
Of je nu op zoek bent naar een plek voor je oldtimer, hobbyruimte of huisraad, het is hier allemaal mogelijk!

- Veilige en centrale ligging – Gelegen in een verzorgde buurt met een prettige sfeer, ideaal voor opslag of stalling.
- Veelzijdige mogelijkheden – Gebruik de garagebox voor je voertuig, extra opslag of als werkruimte voor je hobby’s, met een gerust gevoel dankzij de veilige omgeving.

Het is een zeer slimme investering. Garageboxen in deze regio zijn erg schaars, maar zéér gewild. Ideaal om te (starten met) beleggen!

Mis deze kans niet! Neem contact op voor meer informatie of een bezichtiging.

Huuropbrengst is €1800,- per box per jaar.

Algemeen
Adres : Tweede Hambaken 140 t/m 160, Vierde Hambaken 146 t/m 164
Plaats : 's-Hertogenbosch
Type : Garagebox
Bouwjaar : 1979

Afmetingen
Lengte : ca. 600 cm
Breedte : ca. 300 cm
Hoogte : ca. 220 cm
Oppervlakte : ca. 18 m2

Kenmerken
Vloer : Beton
Deur : Stalen deur
Dak : Asbestvrij

Passeren bij onze projectnotaris.

Heeft u vragen over het investeren in vastgoed of wilt u direct dit beleggingsobject reserveren? Neem gerust met ons contact op.

Disclaimer: Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn buitenmaten en indicatief. Aan deze gegevens kunnen geen rechten worden ontleend.

Kenmerken

Overdracht

Vraagprijs
€ 166.500 kosten koper
Aangeboden sinds
Status
Beschikbaar
Aanvaarding
In overleg

Bouw

Hoofdfunctie
Belegging
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1970

Oppervlakten

Oppervlakte
108 m²
Perceel
204 m²

Energie

Energielabel
Niet beschikbaar

Omgeving

Ligging
In woonwijk

Beleggingsobject

Huurders
6 huurders
Verhuurd
108 m²

Kaart

Kaart laden...

Kadastrale grens Bebouwing

Reistijd

Krijg inzicht in de bereikbaarheid van dit object vanuit bijvoorbeeld een openbaar vervoer station of vanuit een adres.

Tweede Hambaken 158

€ 166.500 k.k.