• New

Plein 44 4001 LJ Tiel

€ 890,000 k.k.

Description

BELEGGINGSVASTGOED HORECABEDRIJF EN BOVENWONINGEN

Op de hoek van Plein en Kleibergsestraat in de binnenstad van Tiel op een centrale locatie gelegen. Het Plein is één van de twee horecapleinen van Tiel. Het pand wordt omringd door diverse horecagelegenheden, zoals Heinde, Tres tapas en winebar en Tokyo Lounge. Tiel is als hoofdstad van de Betuwe natuurlijk bekend van het grootste winkelaanbod in de regio, maar heeft ook vele diverse evenementen (waaronder Appelpop en Fruitcorso) die elk jaar weer vele bezoekers trekken!

INDELING:
Plein 44 en 44-01:
Begane grond: behoudens entrees voor de bovenwoningen, geheel in gebruik t.b.v. restaurant. Met onder andere sanitair, keuken, restaurantgedeelte, separate zaal indien gewenst, extra sanitair op de eerste etage. In de kelder bevindt zich een opslagruimte t.b.v. het restaurant.
Plein 44A 1e en 2e verdieping: appartement met 2 slaapkamers, woonkamer met open keuken, badkamer, separaat toilet. 44a heeft klein balkon.
Kleibergsestraat 31 1e en 2e verdieping: appartement met 2 slaapkamers, woonkamer met open keuken, badkamer met toilet, een kleine patio.
Kleibergsestraat 31 1e en 2e verdieping: verhuur van 2 kamers, met gedeeld gebruik van sanitair en keuken. Deze kamers hebben op de 2e verdieping een klein balkon te delen.

ALGEMENE INFORMATIE:
- bouwjaar 1948
- horeca circa 188 m²
- woonruimte totaal circa 250 m²
- energielabel: E

BESTEMMING:
Bestemmingsplan Binnenstad 2023
Voor deze winkelruimte geldt een bestemming 'Centrum 4'. Deze bestemming is bestemd voor:
- wonen (geld voor de verdiepingen)
- detailhandel
- ambachtelijke bedrijven, ateliers en galeries
- horeca categorie 1, 2, 3 en 4

PARKEREN:
Parkeren voor bezoekers is op loopafstand mogelijk in één van de omliggende parkeerplaatsen: Westluidensepoort, de Oude Haven of bij de Poort van Santwijck. Er zijn ook speciale parkeervergunningen voor ondernemers beschikbaar via de gemeente.

BEREIKBAARHEID:
Tiel ligt centraal in de Betuwe en heeft een uitstekende bereikbaarheid. Er zijn goede verbindingen naar diverse grote steden. Zo bereikt u binnen enkele (auto)minuten de snelweg A15 (Rotterdam - Keulen) en is knooppunt Deil en de A2 binnen ca. 15 (auto)minuten aan te rijden. In en nabij het centrum zijn tevens diverse buslijnen te vinden en het NS-station is op loopafstand te bereiken.

KOOPPRIJS:
- vraagprijs € 890.000,- kosten koper
- beschikbaar geheel in overleg

Koopovereenkomst conform NVM model

BIJZONDERHEDEN:
- mooie belegging
- verkoop onder voorbehoud 'as is where is'
- woonruimten voor onbepaalde tijd verhuurd
- eerstvolgende einddatum horeca 30 september 2029
- bruto kale huuropbrengst totaal € 64.482,- per jaar

Wilt u deze ruimte bekijken? Neem dan contact op met ons kantoor via 0344-673567 of om een geheimhoudingsverklaring te tekenen, waarna wij u bellen om een afspraak in te plannen.

Features

Transfer of ownership

Asking price
€ 890,000 kosten koper
Listed since
Status
Available
Acceptance
Available immediately

Construction

Main use
Investment
Building type
Resale property
Year of construction
1948

Surface areas

Area
436 m²
Plot size
164 m²

Energy

Energy label
E

Surroundings

Location
Town center
Accessibility
Bus stop in 500 m to 1000 m, Dutch Railways Intercity station in 1000 m to 1500 m and motorway exit in 2000 m to 3000 m

Investment property

Gross rental income
€ 64,482 per year
Tenants
4 tenants
Rented
424 m²

Map

Map is loading...

Cadastral boundaries Buildings

Travel time

Gain insight into the reachability of this object, for instance from a public transport station or a home address.

Plein 44

€ 890,000 k.k.