Gele Rijders Plein 35-37 6811 AR Arnhem

€ 110,000 /yr
Eyecatcher Veelzijdige ruimte aan het gezellige én groene Gele Rijders Plein

Description

Algemeen:
Aan het gezellige en drukke Gele Rijders Plein bevindt zich dit monumentale pand wat volledig zal worden verbouwd naar een hoogwaardig appartementen complex.
Op de begane grond en in het souterrain zal horeca-/ retailruimte worden gecreëerd, welke naar verwachting medio Q 3 2025 aan de nieuwe huurder zal kunnen worden opgeleverd.

Beschikbare oppervlakte:
Voor verhuur is een totale oppervlakte beschikbaar van ca. 660 m² (VVO) verdeeld over:
Begane grond ca. 380 m²;
Souterrain ca. 280 m².

Tevens is het mogelijk om op het voorterrein een -ruim- terras te realiseren.

Frontbreedte:
Ca. 21 meter.

Opleveringsniveau:
Het object wordt aangeboden in de huidige staat, onder andere voorzien van de navolgende voorzieningen:

- Brandwerende plafonds;
- Eigen aansluitingen tot in de meterkast;
- Glad afgewerkte wanden;
- Glad afgewerkte vloeren;
- Aansluitpunt(en) riolering op nader te bepalen plaats(en);
- Volledig gerestaureerde pui met openslaande deuren.

In overleg met de verhuurder en onder voorwaarden is e.e.a. met betrekking tot het gewenste opleverniveau verder bespreekbaar.

Het object zal casco worden verhuurd, wat inhoudt dat alle onderhoud, reparatie en vervanging van de aanwezige voorzieningen geheel voor rekening van huurder komt. Aan het einde van de huurovereenkomst dienen zaken goed functionerend, behoudens gebruikelijke slijtage, om niet terug geleverd te worden aan verhuurder.

Locatie:
Het karakteristieke pand bevindt zich aan het Gele Rijders Plein en direct aan het Willemsplein, waar de meeste bezoekers van het centrum van Arnhem de stad binnenkomen. Met buren als Loetje en Stan&co, het monument voor de deur -wat volledig zal worden gerenoveerd- en de luwte van het groen op het Gele Rijders Plein is dit een plek waar mensen graag komen om te recreëren te ontspannen, samen te komen en te genieten van het gevarieerde horeca aanbod.

Bereikbaarheid:
Het object bevindt zich op slechts enkele wandelminuten van bus- en treinstation Arnhem Centraal en bushaltes aan het Willemsplein.

Op loopafstand bevindt zich parkeergarage Centraal met ruim 1.000 parkeerplaatsen en het parkeerterrein de Blauwe Golven. Voor de rest zijn er rondom het centrum diverse (betaald) parkeergelegenheden.

Huurprijs:
€ 110.000,-- per jaar. Uitgangspunt is een met BTW belaste huurprijs.

Aanvaarding:
Verwachte opleverdatum medio Q3 2025.

Bestemming:
De locatie valt onder het vigerende bestemmingsplan ‘Omgevingsplan Binnenstad en Singels’. De geldende bestemming is ‘Gemengd-Gemengd gebied’ met een gebiedsaanduiding die onder andere het gebruik toestaat als:

- Ambachtelijke bedrijven;
- Bedrijven creatieve sector;
- Dienstverlenende bedrijven;
- Kantoor;
- Horeca.

Informatie inzake gebruiksmogelijkheden en voorschriften is te verkrijgen via ons kantoor of bij de gemeente Arnhem, danwel via de website

Features

Transfer of ownership

Rental price
€ 110,000 per year
Listed since
Status
Available
Acceptance
Available in consultation

Transfer of ownership

Staff
No

Construction

Main use
Catering establishment
Type of catering establishment
Bistro, restaurant with bar, fine-dining restaurant, Chinese-Indonesian restaurant, pancake house and restaurant-party center
Alternative use(s)
Office space and retail space
Building type
Resale property
Year of construction
1950

Surface areas

Area
660 m²
Sales floor area
660 m²

Layout

Number of floors
2 floors
Located at
-1th floor

Energy

Energy label
Not available

Surroundings

Location
Town center, in residential district and railway station site
Accessibility
Bus stop in less than 500 m, bus junction in less than 500 m, Dutch Railways Intercity station in less than 500 m and motorway exit in 3000 m to 4000 m

Map

Map is loading...

Cadastral boundaries Buildings

Travel time

Gain insight into the reachability of this object, for instance from a public transport station or a home address.