• Nieuw

Hatzum 13 9035 VK Dronryp

€ 495.000 k.k.

Omschrijving

Unieke Kans: Restaurant Lokaal op Hatsum te Dronrijp – Sfeervolle Horecalocatie met Ruime Bedrijfswoning en Eigen Station.

Op een prachtige, historische locatie in Dronrijp staat Restaurant Lokaal op Hatsum te koop. Dit sfeervolle restaurant heeft een uitstekende reputatie, een vaste klantenkring en een unieke ambiance die gasten keer op keer weet te betoveren.

De verkoop omvat zowel het karakteristieke pand, de inventaris en goodwill, als een ruime bedrijfswoning. Hierdoor biedt deze overname niet alleen een instapklare horecagelegenheid, maar ook een unieke kans om te wonen en werken op één locatie.

Het restaurant is stijlvol ingericht en biedt een warme, gastvrije sfeer. De professionele keuken en het ruime terras met prachtig uitzicht maken het een ideale plek voor zowel intieme diners als grotere gezelschappen. Daarnaast ligt het restaurant direct aan de spoorlijn Leeuwarden-Harlingen en beschikt het over een eigen station, waardoor het perfect bereikbaar is voor gasten uit de regio en daarbuiten.

Dronrijp ligt op slechts 12 kilometer van Leeuwarden, wat neerkomt op een autorit van ongeveer 13 minuten. Het dorp telt circa 3.300 inwoners. Dronrijp is een groeiende en levendige gemeenschap met een sterke lokale economie.

- Waarom deze kans niet laten liggen?
- Unieke locatie met historie en charme
- Gevestigde naam met een loyale klantenkring
- Instap klaar: compleet met inventaris en goodwill
- Ruime bedrijfswoning inbegrepen
- Direct gelegen aan de spoorlijn Leeuwarden-Harlingen met eigen station

Diverse mogelijkheden voor uitbreiding en conceptontwikkeling
Ben jij de ondernemer met passie voor horeca die dit bijzondere restaurant naar een volgende fase wil brengen? Neem vandaag nog contact met ons op voor meer informatie of een bezichtiging! Contact via info @ edensmakelaars . nl 058 - 2162423

Goedkeuring
Het bovenstaande is onder finaal voorbehoud van de eigenaar.

Disclaimer: Ondanks dat deze publicatie met de grootst mogelijke zorgvuldigheid is samengesteld is de Online Bedrijfsmakelaar BV niet aansprakelijk te stellen voor onjuiste of onvolledige informatie die in deze publicatie vermeld staan. Aan deze gegevens kunnen geen rechten worden ontleend.

====================

Meer informatie ontvangen?

Benieuwd naar alle beschikbare informatie over dit pand? Vraag dan nu, onder de grote contactbutton, de gratis objectbrochure voor de Hatzum 13 in Dronryp aan en ontvang de objectbrochure binnen 5 minuten in uw mailbox. Uiteraard kunt u ook direct een geheel vrijblijvende bezichtiging met de beheerder van het pand inplannen.

Kenmerken

Overdracht

Vraagprijs
€ 495.000 kosten koper
Oorspronkelijke vraagprijs
€ 530.000 kosten koper
Aangeboden sinds
Status
Beschikbaar
Aanvaarding
Per direct beschikbaar

Overname

Bedrijfsovername
€ 100.000 (inventaris + goodwill)
Personeel
Nee

Bouw

Hoofdfunctie
Horeca
Soort horeca
Bistro, café-restaurant, luxe restaurant en congres-zalencentrum
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1874

Oppervlakten

Oppervlakte
350 m²
Verkoopvloeroppervlakte
350 m²
Perceel
2.140 m²

Indeling

Aantal bouwlagen
2 bouwlagen
Gelegen op
Begane grond

Energie

Energielabel
Niet beschikbaar

Omgeving

Ligging
Landelijk gebied

Kaart

Kaart laden...

Kadastrale grens Bebouwing

Reistijd

Krijg inzicht in de bereikbaarheid van dit object vanuit bijvoorbeeld een openbaar vervoer station of vanuit een adres.

Hatzum 13

€ 495.000 k.k.