Jacoba van Beierenhof 34-36 2215 JK Voorhout

€ 27,546 /yr

Description

Maylie’s Hofje Eten en Drinken, een cafetaria met een twist

Aan het Jacoba van Beierenhof in het hart van de Bollenstreek is Maylie’s Hofje Eten & Drinken gevestigd. Met een strategische ligging aan de rand van de dorpskern, omringd door winkels, horeca, bedrijvigheid en woningen en vrijwel direct aan het NS-treinstation en busstation van Voorhout, liggen de commerciële kansen hier voor het oprapen.

Het betreft hier geen alledaagse cafetaria, de eigenaren hebben het aanbod namelijk afgelopen jaar uitgebreid met verschillende Aziatische gerechten zoals Indonesische saté en Koreaanse gefrituurde kip. Kwaliteit en gastvrijheid staan hoog in het vaandel en dat is dan ook terug te zien in de (online) beoordelingen. Zo scoort het bedrijf bijvoorbeeld 4,6 sterren op Google Reviews.

Gasten kunnen plaats nemen in het restaurant dat plaats biedt aan 14 gasten of de gerechten afhalen. Maylie’s Hofje Eten & Drinken beschikt tevens over een alcoholvergunning.

De eigenaren hebben in verband met omstandigheden besloten de bedrijfsexploitatie van de hand te willen doen. Voor u de uitgelezen mogelijkheid om de exploitatie voort te zetten of er uw eigen draai aan te geven.

Vraagprijs bedrijfsexploitatie: € 50.000,-
Huurprijs: € 27.546,- exclusief voorschot servicekosten, bijdrage winkeliersvereniging/promotiebijdrage en btw per jaar

ALGEMEEN
Deze informatie is door Forvalue met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle eventueel opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Deze informatie dient slechts als uitnodiging op in onderhandeling te treden en kan derhalve niet worden beschouwd als een aanbod of offerte.

Features

Transfer of ownership

Rental price
€ 27,546 per year
Service charges
€ 690 per year (21% VAT applies)
Listed since
Status
Available
Acceptance
Available in consultation

Transfer of ownership

Business takeover
€ 50,000 (fixtures and fittings + goodwill)
Staff
Yes

Construction

Main use
Catering establishment
Type of catering establishment
Snack bar, cafetaria, sandwich bar and ice cream parlor
Building type
Resale property
Year of construction
2007

Surface areas

Area
120 m²
Sales floor area
77 m²

Layout

Number of floors
2 floors
Located at
Ground floor

Energy

Energy label
A+++

Surroundings

Location
Town center, shopping center, in residential district and railway station site
Accessibility
Bus stop in less than 500 m, bus junction in less than 500 m, subway station in 5000 m or more, subway junction in 5000 m or more, Dutch Railways Intercity station in less than 500 m, motorway exit in 1500 m to 2000 m, Tram stop in 5000 m or more and tram junction in 5000 m or more

Map

Map is loading...

Cadastral boundaries Buildings

Travel time

Gain insight into the reachability of this object, for instance from a public transport station or a home address.

Jacoba van Beierenhof 34-36

€ 27,546 /yr