• New

Nijverheidswerf 14 1402 BW Bussum

€ 2,600 p/mo.
Eyecatcher Ca. 700 m² kantoorruimte of Praktijkruimte op de hoek!

Description

WAANZINNIG VEEL VIERKANTE METERS VOOR EEN SCHERPE PRIJS, KANTOOR-/PRAKTIJKRUIMTE IN EEN SOUTERRAIN VAN EEN GROOT KANTOORPAND, VLAKBIJ HET NS-STATION BUSSUM-ZUID EN HET CENTRUM IN BUSSUM.

Op een kleinschalig bedrijventerrein naast een woonwijk en nabij het centrum en bij het NS-station Bussum-Zuid gelegen, ca. 700 m² kantoorruimte of praktijkruimte op een kleinschalig bedrijventerrein. Op dit moment nog in gebruik door Terschuur Kledingverhuur.

Ideaal voor maatschappelijke doeleinden en sport gerelateerde bedrijven.

OPLEVERINGSNIVEAU
- Centrale Verwarming
- Systeemplafond met verlichting
- Tapijt
- Vloerbedekking
- Toilet
- Keuken
- Archiefruimte
- Te openen ramen

INDELING
Entree, trap naar souterrain, met een enorme ruimte met diverse kleine ramen, wc, keuken, en stukje archiefruimte.

HUURPRIJS
€ 2.600,- per maand, vrij van BTW.

SERVICEKOSTEN
€ 475,- per maand, vrij van BTW.

BESTEMMINGSPLAN
Het geldende bestemmingsplan kent aan het perceel de bestemming ‘Maatschappelijke doeleinden en Bedrijven’ toe, hetgeen gebruik toestaat voor ondernemers in de medische sector en bedrijven, die voorkomen in de categorieën 1 en 2 van de staat van bedrijfsactiviteiten.

PARKEREN
Op de openbare weg, vrij parkeren.

LOCATIE
De Nijverheidswerf bevindt in ten zuiden van Bussum nabij het NS-station Bussum-Zuid en heeft een goede verbinding met de A1. Door de ligging nabij het station is ook de verbinding met het openbaar vervoer goed.

Bent u geïnteresseerd, neem dan contact met ons op.
Een bezichtiging kan vaak op korte termijn worden gerealiseerd.

Meer informatie:
Siewe Bedrijfsmakelaars
035-6990043

Features

Transfer of ownership

Rental price
€ 2,600 per month
Service charges
€ 475 per month (21% VAT applies)
Listed since
Status
Available
Acceptance
Available in consultation

Construction

Main use
Office
Alternative use(s)
Health care institution
Building type
Resale property
Year of construction
1950

Surface areas

Area
700 m²

Layout

Number of floors
1 floor
Facilities
Built-in fittings, windows can be opened, modular ceiling, toilet, pantry and heating

Energy

Energy label
E

Surroundings

Location
Business park and in residential district
Accessibility
Bus stop in less than 500 m, Dutch Railways Intercity station in 1500 m to 2000 m and motorway exit in 1500 m to 2000 m

Map

Map is loading...

Cadastral boundaries Buildings

Travel time

Gain insight into the reachability of this object, for instance from a public transport station or a home address.

Nijverheidswerf 14

€ 2,600 p/mo.