De Nieuwe Vaart 32 1401 GR Bussum

€ 96 /m²/year

Description

Op bedrijventerrein De Nieuwe Vaart zijn variabele kantoorruimtes vanaf 18 m² te huur op de 1ste verdieping van het kantoorgebouw BLUE CORNER.

Het pand is goed bereikbaar vanaf de snelweg A1 en is gelegen op loopafstand van het NS-station Naarden-Bussum, in de nabijheid van diverse restaurants, winkels etc.

Indeling:
De volgende zonnige kantoorkamers zijn beschikbaar op de 1ste verdieping:
kamer K2 voor 4-5 werkplekken circa 34 m² (inclusief airconditioning),
kamer K6 voor 2-3 werkplekken circa 18 m² (inclusief mobiele airco mogelijk),
kamer K8 voor 6-7 werkplekken circa 48 m² (inclusief airconditioning) en
kamer K9 voor 6-7 werkplekken circa 48 m² (inclusief airconditioning).
Voor de ligging van de desbetreffende kamers, verwijzen wij u naar de plattegrond.

Opleveringsniveau:
De kantoorkamers zijn afsluitbaar en worden opgeleverd in goede staat, inclusief o.a. cv, airconditioning, te openen ramen, systeemplafond met verlichting, kabelgoten en vloerbedekking. De mogelijkheid bestaat om het aanwezige meubilair om niet te gebruiken, geheel onverplicht.

Naast gebruik van de eigen kantoorruimte wordt een aandeel in het totaal verhuurbaar vloeroppervlak gehuurd. Hierdoor kan gezamenlijk gebruik worden gemaakt van twee grote vergaderzalen inclusief aanwezige projectieschermen en whiteboards. Er is een grote ontvangstruimte op de begane grond en tevens is daar een keuken/kantine. Op de verdieping is ook nog een pantry en een ruimte waar je kan zitten voor een kopje koffie, een broodje of gewoon even tussendoor.

Rondom het pand is voldoende gratis parkeergelegenheid. Zowel op eigen terrein als op het bedrijventerrein.

Huurprijs en servicekosten:
De basis huurprijs voor een kantoorruimte bedraagt € 96,- per m² per jaar vermeerderd met een vast bedrag van € 25,- per m² per jaar aan servicekosten exclusief BTW.

In tegenstelling tot een voorschotbedrag, betreft het hier een vaste all-in huurprijs, zodat u altijd weet waar u aan toe bent. In deze servicekosten is het gebruik van WIFI inbegrepen, alsmede de verbruikskosten van energie en het gebruik van voornoemde ruimten.

De totale all-in huurprijs excl. BTW bedraagt per ruimte:
kantoor K2 totaal circa 84 m² € 847,00 per maand,
kantoor K6 totaal circa 46 m² € 453,75 per maand,
kantoor K8 totaal circa 117 m² € 1.179,75 per maand en
kantoor K9 totaal circa 117 m² € 1.179,75 per maand.

Aanvaarding:
In overleg. Per direct is mogelijk.

Features

Transfer of ownership

Rental price
€ 96 per square meter per year
Service charges
€ 25 per square meter per year (21% VAT applies)
Listed since
Status
Available
Acceptance
Available in consultation

Construction

Main use
Office
Building type
Resale property
Year of construction
1991

Surface areas

Area
363 m² (units from 18 m²)

Layout

Number of floors
1 floor
Facilities
Air conditioning, mechanical ventilation, built-in fittings, windows can be opened, cable ducts, modular ceiling, toilet, pantry and heating

Energy

Energy label
A

Surroundings

Location
Business park
Accessibility
Bus stop in 500 m to 1000 m, bus junction in 1000 m to 1500 m, Dutch Railways Intercity station in 1000 m to 1500 m and motorway exit in 1500 m to 2000 m

Parking

Parking spaces
5 uncovered parking spaces

Map

Map is loading...

Cadastral boundaries Buildings

Travel time

Gain insight into the reachability of this object, for instance from a public transport station or a home address.

De Nieuwe Vaart 32

€ 96 /m²/year