• New

Industrieweg 39 8263 AC Kampen

€ 690 p/mo.

Description

REPRESENTATIEVE KANTOORRUIMTE AAN DE INDUSTRIEWEG TE KAMPEN
Aan de Industrieweg in Kampen is een representatieve kantoorruimte per direct beschikbaar! De kantoorruimte beschikt over ca. 85 m² en is gelegen naast gerenommeerde bedrijven als Broshuis, SP Tools, Van Dijk Educatie. Deze kantoorruimte is voorzien van alle faciliteiten zoals centrale entree en hal, toilet ruimte, pantry, 2 gescheiden kantoren waarvan 1 is voorzien van ruime inbouwkasten, zonwering, verwarming en airconditioning. Tevens is er nog de mogelijkheid voor het bijhuren van extra opslagruimte.

Het terrein is voorzien van een elektronische schuifpoort die 's nachts wordt afgesloten en tevens is er camera beveiliging aanwezig. Algemene sanitaire voorziening aanwezig.

PROMINENTE LOCATIE HAATLAND
Op een prominente locatie aan het Haatland bedrijventerrein in Kampen is deze opslagruimte gesitueerd. Omringd door een diversiteit aan grote en kleine bedrijven, profiteert u van een dynamische omgeving. Daarnaast is de locatie gunstig gelegen nabij de provinciale weg N50 (Emmeloord-Apeldoorn) en slechts 13 minuten rijden naar de op- en afritten van de rijksweg A28 (Zwolle-Amersfoort) en A50 (Zwolle-Apeldoorn).

OPPERVLAKTE
Ca. 85 m² kantoorruimte.

AANVAARDING
In overleg.

HUURPRIJS
€ 690,00 per maand excl. btw.

HUURPERIODE
Nader overeen te komen, minimale huurperiode van 1 jaar.

SERVICEKOSTEN
Nader overeen te komen. Energie middels tussenmeter.

OPZEGTERMIJN
Twee maanden.

WAARBORGSOM
Twee maanden.

HUURBETALING
Per maand, vooraf te voldoen.

Dit object heeft een eigen website. Zie industrieweg39-kantoorruimte-kampen.nl

PLAN EEN BEZICHTIGING
Bent u geïnteresseerd in een unieke opslagunits? Neem contact met ons op om een bezichtiging in te plannen. We laten u graag de mogelijkheden zien.

Features

Transfer of ownership

Rental price
€ 690 per month
Service charges
No service charges known
Listed since
Status
Available
Acceptance
Available in consultation

Construction

Main use
Office
Building type
Resale property
Construction period
1960-1970

Surface areas

Area
85 m²

Layout

Number of floors
1 floor
Facilities
Air conditioning, built-in fittings, windows can be opened, cable ducts, toilet, pantry and heating

Energy

Energy label
Not available

Surroundings

Location
Business park
Accessibility
Bus stop in 1000 m to 1500 m, Dutch Railways Intercity station in 4000 m to 5000 m and motorway exit in 5000 m or more

Map

Map is loading...

Cadastral boundaries Buildings

Travel time

Gain insight into the reachability of this object, for instance from a public transport station or a home address.

Industrieweg 39

€ 690 p/mo.