Museumplein 5 9641 AD Veendam

€ 29.000 /jr

Omschrijving

Grand Café vanBeresteyn aan het Museumplein in Veendam.

AWHoreca Makelaars biedt Grand Café vanBeresteyn te huur aan. Dit goed gesitueerde horecabedrijf bevindt zich aan het Museumplein in Veendam en maakt onderdeel uit van het theater / cultuur- en congrescentrum vanBeresteyn. Het biedt een unieke kans voor de gedreven horeca-ondernemer die wil ondernemen op een plek waar cultuur, gastvrijheid en verbinding samenkomen.

Dit complex, gebouwd in 2005, huisvest een theater, filmhuis, bibliotheek, een muziek-, dans- en theaterschool en het Veenkoloniaal Museum. Alle onderdelen binnen theater / cultuur- en congrescentrum vanBeresteyn hebben een eigen specifiek aanbod, maar door een intensieve samenwerking versterken zij elkaar in het bieden van een unieke culturele beleving voor Veendam en omstreken.

Al vanaf het begin heeft de horeca een centrale rol. Het grand café heeft een capaciteit van 58 zitplaatsen en beschikt over een mooi terras met 36 zitplaatsen. De nieuwe ondernemer heeft de exclusiviteit voor de horeca in het gehele pand en in overleg met het theater / cultuur- en congrescentrum kunnen de zalen voor commerciële activiteiten worden ingezet. Daarnaast zijn er voor Grand Café vanBeresteyn voldoende mogelijkheden om zich breder in de markt te profileren.

Het pand wordt gehuurd van de gemeente Veendam, met een huurcontract voor 5 jaar en een optie tot verlenging met nog eens 5 jaar. In overleg met de verhuurder wordt de inventaris en inrichting gemoderniseerd, wat deze locatie extra aantrekkelijk maakt voor een ondernemer met frisse ideeën en ambitie.

Kortom: Grand Café vanBeresteyn is de perfecte plek voor een ondernemende horecaprofessional met gevoel voor sfeer, samenwerking en gastvrijheid, midden in het culturele en sociale hart van Veendam.

Huur bedrijfspand: € 29.000,= per jaar
Huur of koop inventaris: nader overeen te komen
Het bedrijfspand wordt te huur aangeboden door de gemeente Veendam. De huurprijs is per jaar en exclusief btw. Het huurcontract heeft een looptijd van 5 jaar en een optie tot verlenging van 5 jaar. De inventaris kan zowel gekocht als gehuurd worden. In overleg met de verhuurder worden de inventaris en inrichting gemoderniseerd.

Kenmerken

Overdracht

Huurprijs
€ 29.000 per jaar
Aangeboden sinds
Status
Beschikbaar
Aanvaarding
In overleg

Overname

Bedrijfsovername
€ 1 (inventaris + goodwill)
Personeel
Ja

Bouw

Hoofdfunctie
Horeca
Soort horeca
Bistro en café-restaurant
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwperiode
2001-2010

Oppervlakten

Oppervlakte
400 m²

Indeling

Aantal bouwlagen
1 bouwlaag
Gelegen op
Begane grond

Energie

Energielabel
A+

Omgeving

Ligging
Stadscentrum/dorpskern

Kaart

Kaart laden...

Kadastrale grens Bebouwing

Reistijd

Krijg inzicht in de bereikbaarheid van dit object vanuit bijvoorbeeld een openbaar vervoer station of vanuit een adres.

Museumplein 5

€ 29.000 /jr